VAATA TOOTJA KODULEHTE:
http://www.kiviuuni.fi/index.php?sivu=tuotteet

VAATA AHJUD.EE KODULEHTE:
http://www.ahjud.ee/

Polarstone ahjude kasutusjuhend:
www.kaminakeskus.ee/docs/pics/Polarstone ahju kasutusjuhend(1).pdf

Miks on serpentiinvoolukivist ahjud head

Tugeva voolukivi teke:
Serpentiinvoolukivi teke algas umbes 2,5 miljardit aastat tagasi seoses Karjala kurrutusega. Maakera geoloogias ainulaadne serpentiinvoolukivi maardla, millest Polarstone-voolukiviahjud on valmistatud, paikneb Ida-Soomes, Savonrantas.

Mitmepalgeline serpentiinvoolukivi:
Serpentiinvoolukivi sobib oma suurepärase soojussalvestus-ja soojusjuhtimisvõime ning teistest voolukividest parema vastupidavuse poolest oivaliselt küttekollete ja kaminahjude materjaliks. Kivi värv on varieeruv mustjashall. Värvi elavdavad erinevad kristallid. Ainulaadne kivi võimaldab erinevaid pinnaviimistlusi. Valida võib matti, lihvitud või antiikpinda. Serpentiinvoolukivi on teistest voolukivi liikidest vähem poorne, seetõttu kerge hooldada ja lihtne hoida puhtana.

Polarstone-ahjud ei jäta kedagi külmaks:
Testimise ja pikaaegse kogemuse tulemusel välja töötatud mitmekülgne Polarstone ahjude kollektsioon pakub isikupära ja hubasust kõige erinevamateks vajadusteks. Puhas põlemine ja ühtlane soojuse eraldumine on juba tuntud voolukiviahjude omadused. Polarstone ahjude kollektsioon pakub neile lisaks elava pinnaga ja tugevat materjali, mis teeb ahjud pikaealiseks ja isikupäraseks. Vajadusel valmistame ahjud vastavalt Teie soovidele tellimustööna, kuna ahjude konstruktsioon võimaldab teha soodsalt kliendi soovide kohaseid muudatusi. Voolukivist seina-ja põrandaplaadid täiendavad tervikut. Polarstone ahjude tootepere progressiivsed tehnilised lahendused koos disainiga tagavad soojuse ja meeleolu.

Tugeva voolukivi ainulaadsed omadused:
Polarstone ahjude kivi on testitud serpentiinvoolukivi, mis erineb traditsioonilisest oma vastupidavuse poolest temperatuuri kõikumistele. See annab teistest paremad eelised ahjude tootmisele. Kasutame spetsiaalset nurkseotistehnikat, mis seob tugevalt, hoiab ära vertikaalpraod ja annab kivile vajaliku võimaluse „elada“. Mitmekülgsed mudelid, välimus ja muud kivi omadused ning pikk iga on sageli olulisteks teguriteks Polarstone ahjude kasuks otsustamisel.

Usaldusväärne kivi asjatundja:
Polarstone ahjude kollektsioon pakub rohkelt valikuvõimalusi vastavalt isklikule maitsele. Ahjude kavandamine ja paindlik tootmine võimaldavad täita klientide individuaalseid soove. Toodame ka serpentiinvoolukivist põranda-ja seinaplaate, õuegrille ning teisi voolukivi tooteid. Meie ahjumeistrid paigaldavad ahjud koha peal. See tagab Teie ahjude kauakestva ja kindla kasutamise.